Z wykształcenia jestem psychologiem oraz pedagogiem. Tytuł magistra psychologii w specjalności psychologia kliniczna zdobyłam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (SWPS) w Warszawie.

 

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz diagnostyczne osób dorosłych, dzieci
i młodzieży. Jestem trenerem Treningu Umiejętności Społecznych (TUS), także dla osób z autyzmem oraz zespołem Aspergera.

 

Dodatkowo zajmuję się także mediacjami rodzinnymi jako mediator z listy Sądu Okręgowego w Warszawie. Powyższe zainteresowania łączęz wychowywaniem 2 chłopców - urwisów :)

 

W pracy bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście, nawiązanie relacji w atmosferze bezpieczeństwa, empatii, pełnej akceptacji i zrozumienia. Zawsze działając zgodnie z zasadami etycznymi.

 

Dużą wagę przywiązuję do wywiadu psychologicznego, ustalenia z czym związane są problemy by poprawić komfort funkcjonowania Pacjenta.

 

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą znajdującą się w kryzysach życiowych, m.in.: mających trudności w różnych dziedzinach życia, borykających się z brakiem sensu i celu życiowego, utratą motywacji a także odczuwających lęk i niepokój. Udzielam konsultacji rodzicom i opiekunom znajdujących się w trudnej sytuacji wychowawczej.

 

Jeśli Twoje nastoletnie dziecko przejawia niepokojące zachowania, masz problem

z porozumieniem się z dzieckiem to zawsze warto skonsultować się ze specjalistą. Jeśli szukasz pomocy oraz wsparcia to zapraszam do siebie, spotkajmy się

i porozmawiajmy, poszukajmy razem rozwiązania.

 

Przyjmuję młodzież od 15 roku życia.

 

Zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację w Help-Medical. 

Umówienie wizyty pod numerem telefonu 732 877 366.

Psycholog/ Terapeuta

Joanna Milewska

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018