Jestem psycholożką i seksuolożką osób dorosłych oraz nastoletnich. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku: Psychologia organizowane przez Uniwersytet SWPS w Warszawie. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych: Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
 
Doświadczenie zdobyłam między innymi w podczas konsultacji indywidualnych udzielanych w Warszawskim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych oraz w Warszawskich Placówkach Oświatowych.W mojej praktyce korzystam z aktualnej wiedzy opartej na dowodach naukowych. Swoją pracę poddaję superwizji, kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa i Kodeksem Etycznym Seksuologa. Cenię stosowanie metod poznawczych i behawioralnych, zwłaszcza perspektywy ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania) oraz technik zaczerpniętych z Terapii Schematów. Ponadto jestem entuzjastką koncepcji Porozumienia bez Przemocy, ważne jest dla mnie empatyczne, elastyczne i otwarte podejście pozbawione oceny i osądów w rozumieniu indywidualności pacjentów. 
 
Oferuję psychoedukację, wsparcie psychologiczne w formie konsultacji psychologicznych i seksuologicznych. Wspieram osoby doświadczające kryzysu emocjonalnego, objawów lękowych, obniżonego nastroju lub trudności w radzeniu sobie ze stresem. Pomagam pacjentom w pracy nad samoakceptacją, wzmocnieniem poczucia własnej wartości i we wprowadzaniu zmian do swojego życia. Pracuję z osobami, które mają na celu rozwój swoich umiejętności społecznych, komunikatywności oraz starają się o budowanie silnych i wspierających relacji.
 

Psycholog / Seksuolog

Anna Cichacka

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018