UMÓW SIĘ ONLINE


Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na  kierunkach takich jak: Dietetyka oraz Zdrowie Publiczne. Ukończyła I i II stopień Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – podejścia, któremu najbliższej do nurtu humanistycznego w duchu Miltona Erikssona, czerpiącego również z psychoterapii systemowej.


Praktykę przygotowującą do zawodu dietetyka zdobywała w wielu warszawskich szpitalach, m.in. w Szpitalu Bródnowskim, SPCSK Banacha, Szpitalu ginekologiczno–położniczym na ul. Karowej, Szpitalu dziecięcym na ul. Marszałkowskiej oraz w Instytucie Żywności i Żywienia.


Przez kilka lat sprawowała funkcję kierownika Warszawskiego Centrum Medycznego Wellmed, następnie w 2014 roku założyła poradnie zdrowia psychicznego i dietetyki Help-Medical, którą prowadzi wraz z mężem do dnia dzisiejszego.

 

Ukończyła liczne kursy dietetyczne oraz terapeutycznych jak również terapię własną.
 

W swojej pracy łączy wykształcenie dietetyczne oraz terapeutyczne działając w duchu nutripsychiatrii – dziedziny, podkreślającej, iż pewne wzorce żywieniowe i niedobory zwiększają ryzyko zaburzeń psychicznych, z kolei zmiana nawyków żywieniowych, uzupełnienie niedoborów może odgrywać kluczową rolę w ich zapobiegania oraz leczeniu.

 

Badania naukowe dowodzą na istnienie związku pomiędzy dietą a naszym zdrowiem psychicznym. Żywieniowo wspiera przede wszystkim osoby przeżywające trudności życiowe, cierpiące na zaburzeniami nastroju, bezsenność, zaburzenia lękowe i depresję.


Terapeutycznie, pracuje z dorosłymi doświadczającymi kryzysów życiowych, wypalenia zawodowego, cierpiących na zaburzenia lękowe, depresję i osobami pragnącymi zmienić swoje życie na lepsze. Ważna jest dla niej dyskrecja, relacja terapeutyczna, możliwość towarzyszenia klientowi w procesie pożądanych zmian i budowania przyszłość na dostępnych zasobach oraz doświadczeniach. Nie prowadzi terapii partnerskich. Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji u Joli Bylicy.
 

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz Polskiego Towarzystwa Dietetycznego. Systematycznie aktualizuje i poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach
i konferencjach.


Na co dzień doświadcza możliwości bycia mamą 4 letniego Marcela. Uwielbia spędzać czas z bliskimi, podróżować, spacerować i pływać. Najbliższe jej sercu są Mazury, gdzie się urodziła i wychowała.

 

Ma nadzieję, że poprzez swoją aktywność zawodową pomoże osiągnąć życiową równowagę niejednej osobie.

 

Pierwsza konsultacja terapeutyczna jest bezpłatna. Zapraszamy.

 

 

 

Dietetyk / Terapeuta w procesie
certyfikacji 

mgr Lena Antosiak-Basta 

 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018