Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Pomocy Psychologicznej IPZ PTP, 4-letnie szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych (CTPB) a także inne szkolenia z psychoterapii krótkoterminowej, m.in. Terapii Schematów, ACT, MBSR. Praktykuję uważność. Swoje kwalifikacje podnosiłem na Wydziale Psychologii UW oraz w IPZ PTP, CTPB, Inter Ego, AdAlta, VitaLonga, Pracowni Mindfulness i Compassion, Uczę się ACT a także IN (A. Batko).

 

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi (nie przyjmuję dzieci i młodzieży, nie zajmuję się terapią par; nie jestem specjalistą w  zakresie problemów dot. uzależnień i zaburzeń odżywiania).

Pracuję jako psychoterapeuta z:

  • osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń i chorób psychicznych

  • osobami zdrowymi w kryzysach, czy stanach obniżonego nastroju i/lub zwiększonego lęku wywołanych np. przedłużającym się stresem.

 

Na początku kariery zawodowej zajmowałem się psychologicznymi aspektami zarządzania zasobami ludzkimi (rekrutacja i selekcja personelu, szkolenia dotyczące umiejętności miękkich). Przez wiele lat byłem wykładowcą IPSIR UW (psychologiczne aspekty profilaktyki społecznej i resocjalizacji, pracy socjalnej oraz kryminologii) i psychologiem sądowym. Zajmowałem się także psychologicznym przygotowaniem pracowników służb specjalnych do wykonywanych przez nich zadań, zaś obecnie pracuję również z osobami chcącymi zwiększyć swoje kompetencje społeczne.

 

W ramach spotkań coachingowych wspieram osoby poszukujące pracy. Pomoc ta dotyczy: pracy z celami zawodowymi i motywacji do poszukiwania nowej pracy, przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych, wykonania testów psychologicznych stosowanych w rekrutacjach i omówienia ich wyników, przygotowania wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych a także przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

 

Jestem autorem poradnika "Anatomia zdrady" który ukazał się nakładem wydawnictwa Muza S.A. W książce tej, dzielę się z czytelnikami swoją wiedzą dotyczącą uwarunkowań i mechanizmów działania oszustwa i zdrady, wpływu kłamstwa na relacje między bliskimi osobami a także możliwości radzenia sobie z nieuczciwością zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Książka zebrała wiele pozytywnych recenzji i została nominowana do "Nagrody Teofrasta" magazynu psychologicznego "Charaktery".

 

Cechuje mnie życzliwość i zaciekawienie drugim człowiekiem a w pracy z pacjentem szczególnie cenię sobie otwartość i wzajemne zaufanie a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny.

Psycholog / Terapeuta

dr Wojciech Wypler

 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Konsultacje psychiatryczne dla klientów Help-Medical  świadczy obecnie lek. Bożena Cichosz w formie online  / telefonicznej. Osobom zainteresowanym konsultacjami stacjonarnymi polecamy poradnię INZPiRO, mieszczącą się 120 m naszej placówki, oferującej usługi wykwalifikowanej i doświadczonej kadry Specjalistów z dziedziny psychiatrii. 

 

Oferujemy Państwu RABAT 10 zł na pierwszą konsultację do lekarzy:

 

  • lek. psychiatra Tyrka Weronika

  • lek. psychiatra Zduńczyk Adam

  • lek. psychiatra Król Rafał

 

Oby otrzymać rabat należy wpisać w pole "informacja dla lekarza" HELP bądź dokonań rezerwacji terminu przez poradnię Help-Medical: 732 877 366. 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKU !

 

 

 

 

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018