Terapeutka w procesie certyfikacji Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i trenerka rozwoju osobistego, konsultantka kryzysowa, coach.

 

 
Ukończyła I i II stopień szkolenia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR). Obecnie jest w procesie certyfikacji do uzyskania tytułu terapeuty TSR w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR); szkolenie „Mistrz Coachingu” w Szkole Coachingu Meritum uzyskując certyfikat Coacha oraz szkolenie „Konsultant Kryzysowy” prowadzone przez Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu (IPTK).
 
Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny PSTTSR, poddaje swoją pracę superwizji oraz interwizji. Jest członkinią międzynarodowego stowarzyszenia Coachów ICF.
 
Jest również absolwentką filologii angielskiej ze specjalnością nauczania jęz. angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
 
Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) z osobami dorosłymi. Prowadzi również sesje coachingowe dla osób poszukujących zmiany w życiu zawodowym i prywatnym.
 
Pomaga osobom, które doświadczają kryzysu życiowego, kryzysu rodzinnego lub w innych relacjach międzyludzkich, kryzysu/wypalenia zawodowego, nadmiernego stresu, niskiego poczucia własnej wartości, zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń koncentracji, depresji.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Terapeutka w procesie certyfikacji / Psycholog / Coach

Agnieszka Bachorska

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018