Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła 4 letnią Szkołę Psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie oraz Szkołę Trenerów "Metrum" (Trener umiejętności psychospołecznych).

 

Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej zdobywała między innymi w Szpitalu Specjalistycznym im. "Babińskiego" w Kobierzynie, Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie, Domu Pomocy dla przewlekle psychicznie chorych oraz w Domu Pomocy Społecznej dla osób starszych.

 

Od 14 lat pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Warszawie oraz w prywatnym Centrum Medycznym. Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnymz elementami terapii schematu. Prowadzi zarówno psychoterapię indywidualną jak i psychoterapię par.

 

Specjalizuje się w zakresie:· szerokie spektrum zaburzeń lękowych: zaburzenia lękowe z napadami paniki, lęk o zdrowie, fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne,  PTSD-zaburzenia występujące pod postacią somatyczną, praca z osobami z niską samooceną, praca z gniewemi drażliwością, praca z osobami doświadczającymi zaburzeń depresyjnych, praca z osobami z zaburzeniami osobowości, prac z osobami w sytuacjach kryzysowych. Prywatnie smakuje świat podróżując, nie pogardzi też dobrą książką i kuchnią.

 

 
 

Psycholog / Terapeuta

Beata Sadowska-Kohmann

 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Konsultacje psychiatryczne dla klientów Help-Medical  świadczy obecnie lek. Bożena Cichosz w formie online  / telefonicznej. Osobom zainteresowanym konsultacjami stacjonarnymi polecamy poradnię INZPiRO, mieszczącą się 120 m od naszej placówki, oferującej usługi wykwalifikowanej i doświadczonej kadry Specjalistów z dziedziny psychiatrii. 

 

Oferujemy Państwu RABAT 10 zł na pierwszą konsultację do lekarzy:

 

  • lek. psychiatra Tyrcha Weronika

  • lek. psychiatra Zduńczyk Adam

  • lek. psychiatra Król Rafał

 

Oby otrzymać rabat należy wpisać w pole "informacja dla lekarza" HELP bądź dokonań rezerwacji terminu przez poradnię Help-Medical: 732 877 366. 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKU !

 

 

 

 

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018