UMÓW SIĘ ONLINE

Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego (certyfikaty specjalizacyjne - Pomoc Terapeutyczna oraz Praca z Osobami Uzależnionymi) oraz Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia. Ukończyła Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej Rodzin, Małżeńskiej, Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

 

Ukończyła Zaawansowane Seminarium Pomocy Psychologicznej w tematyce okołoporodowej , prowadzone przez Justynę Dąbrowską w Laboratorium Psychoedukacji. Aktualnie kontynuuje pogłębianie wiedzy i umiejętności psychoterapeutycznych w tym obszarze, uczestnicząc w części II Zaawansowanego Seminarium „Psychologiczna pomoc okołoporodowa – Praca z Rodzicami i Niemowlęciem”.  

 

Pomaga osobom przeżywającym kryzys osobisty, rodzinny czy w bliskich relacjach, mającym poczucie zagubienia, zmagającym się z nerwicą lękową, depresją, problemami z samooceną, wyrażaniem czy kontrolowaniem emocji. Wspiera psychologicznie osoby doznające przemocy, rozwodzące się, znajdujące się w trudnym położeniu, doświadczające trudności ze stanowieniem i ochroną swoich granic. Prowadzi terapię partnerską małżeństw i związków nieformalnych, także jednopłciowych. Prowadzi psychoterapię rodzinną, pracuje terapeutycznie z młodzieżą i ich rodzicami. Specjalizuje się w pomocy osobom doświadczającym trudności z zajściem w ciążę, przygotowującym się do leczenia niepłodności, także oczekującym na adopcję dziecka. Pracuje z kobietami w ciąży i rodzinami w momencie oczekiwania na dziecko, narodzin dziecka i nowych ról w rodzinie z niemowlęciem. Wspiera osoby doświadczające depresji poporodowej.

 

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej, prowadzonej przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pomocą terapeutyczną zajmuje się od 2000 roku. 

 

Konsultuje online w środy i czwartki.

 

 

 

Psycholog / Terapeuta

Ewa Alicja Wojciechowska

 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018