Absolwentka Wydziału Psychologii  Uniwersytetu  Warszawskiego. Po obronie pracy pt "Spostrzeganie kontroli przez osoby depresyjne" uzyskała tytuł magistra psychologii w zakresie stosowanej psychologii klinicznej.
 
Ma 25 lat doświadczenia zawodowego, zarówno w obszarze praktycznym psychologii klinicznej, jak i dydaktycznym - jest wieloletnim wykładowcą psychologii w warszawskich uczelniach. Przez 15 lat kierowała i prowadziła oddziaływa nia terapeutyczne wobec skazanych uzależnionych od substancji chemicznych, w Centrum Medycznym LuxMed, współrealizowała program dla ofiar przemocy w rodzinie w PIK w dzielnicy Ursynów. Przez 2 kadencje pełniła funkcję biegłego sądowego w zakresie psychologii przy Sądzie Okręgowymw Warszawie.
 
W latach 2007 - 2009 współrealizowała duży projekt pn. "Budowanie Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Warszawie" realizowany przez Miasto Stołeczne Warszawa. Przez cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe. Absolwentka m.in. Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Studium Terapii Uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywała również pracując jako psycholog / psychoterapeuta w Warszawskich Centrach Medycznych oraz prywatnym gabinecie.
 
Pracuje w kontakcie indywidualnym lub/i grupowym z osobami cierpiącymi
z powodu zaburzeń nastroju, lękowych, uzależnień.
 
 
 

Psycholog / Terapeuta

Chmurska Ewa

 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Konsultacje psychiatryczne dla klientów Help-Medical  świadczy obecnie lek. Bożena Cichosz w formie online  / telefonicznej. Osobom zainteresowanym konsultacjami stacjonarnymi polecamy poradnię INZPiRO, mieszczącą się 120 m od naszej placówki, oferującej usługi wykwalifikowanej i doświadczonej kadry Specjalistów z dziedziny psychiatrii. 

 

Oferujemy Państwu RABAT 10 zł na pierwszą konsultację do lekarzy:

 

  • lek. psychiatra Tyrcha Weronika

  • lek. psychiatra Zduńczyk Adam

  • lek. psychiatra Król Rafał

 

Oby otrzymać rabat należy wpisać w pole "informacja dla lekarza" HELP bądź dokonań rezerwacji terminu przez poradnię Help-Medical: 732 877 366. 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKU !

 

 

 

 

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018