Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień nr 1601, ponadto uczę się w Szkole Psychoterapii INTRA w Warszawie, gdzie osią jest psychoterapia humanistyczna.
 
Moje wykształcenie i  doświadczenie zawodowe pozwala mi to spojrzeć na człowieka
w holistycznym, integracyjnym ujęciu i w jak największym stopniu pomóc mu w jego sprawie. Bardzo wyjątkowym doświadczeniem jest dla mnie towarzyszenie klientowi w jego podróży do samego siebie. Właściwie od czasów studiów jestem związana z szeroko rozumianą pomocą psychologiczną i psychologią, zarówno ówcześnie w służbach mundurowych jak i w cywilnym świecie obecnie.

Od 10ciu lat niezmiennie pracuję w obszarze psychoterapii. Towarzyszę osobom uzależnionym (od substancji chemicznych jak i zachowań ) i ich rodzinom w drodze wychodzenia z ich trudności.

Głównie to doświadczenie zdobywałam pracując lata w Centrum Odwykowym w Warszawie, jak również w Punkcie Wsparcia Rodzinie w Halinowie. Odbyłam liczne staże w rożnych miejscach takich jak: Oddział Terapii Uzależnień IPiN w Warszawie, Oddział Terapii Uzależnień w Pruszkowie, Oddział Psychiatryczny w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, Oddział Dzienny Psychiatryczny Rehabilitacyjny w Warszawie.
 
Pracuję m.in z osobami dorosłymi będącymi w różnego rodzaju kryzysach, z osobami dorosłymi pochodzącymi z dysfunkcyjnych rodzin. Również konsultuję i prowadzę terapię dla par. Pracuję również z osobami, które są sprawcami przemocy domowej.
 
 
 

  +48  732-877-366 

  +48  732-877-004

Konsultacje psychiatryczne dla klientów Help-Medical  świadczy obecnie lek. Bożena Cichosz w formie online  / telefonicznej. Osobom zainteresowanym konsultacjami stacjonarnymi polecamy poradnię INZPiRO, mieszczącą się 120 m od naszej placówki, oferującej usługi wykwalifikowanej i doświadczonej kadry Specjalistów z dziedziny psychiatrii. 

 

Oferujemy Państwu RABAT 10 zł na pierwszą konsultację do lekarzy:

 

  • lek. psychiatra Tyrcha Weronika

  • lek. psychiatra Zduńczyk Adam

  • lek. psychiatra Król Rafał

 

Oby otrzymać rabat należy wpisać w pole "informacja dla lekarza" HELP bądź dokonań rezerwacji terminu przez poradnię Help-Medical: 732 877 366. 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKU !

 

 

 

 

Polityka prywtaności

Godziny otwarcia Żelazna:

 

poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00

 

 

Konto bankowe do przedpłat:

 

PEKAO S.A. : 57 1950 0001 2006 6381 8369 0001

 

 

Poradnia Help-Medical

 

ul. Żelazna 41 lok. 8

00-836 Warszawa

 

WebWave © 2018